Exclusieve sportschool Leidseplein in Amsterdam

Sportschool The Athletic Club in Amsterdam ligt precies tussen het Leidseplein en het Vondelpark in. De perfecte ligging voor de sporter die graag in een inspirerende omgeving traint. Lekker buiten in het Vondelpark, of in de klassieke inrichting van onze gymstudio in art-decostijl, compleet met authentieke trainingstools zoals klimrekken, ringen en touwen. Ondersteund door de beste trainers in het werkveld. Bezoek hiervoor onze Sportschool, in de Tesselschadestraat 1D vlakbij het Leidseplein.

Sportschool aan het Leidseplein met een missie

De missie van onzepremium health clubaan het Leidseplein is het creëren van lichamelijk en geestelijke atleten. Hulpmiddelen zoals klimrekken, ringen en touwen zijn hierbij niet alleen leuk om te gebruiken, maar helpen u bovendien om op een gezonde manier uw doelen te bereiken. Of het u nu gaat om afvallen, gezonder leven, spiermassa ontwikkelen, of het behalen van betere sportprestaties. Naast het functionele trainingsgedeelte bezit onze sportschool geavanceerde cardio-apparatuurwaarmee wij uw full body workout compleet maken.

Professionele sportschool Leidseplein

The Athletic Clubin Amsterdam biedt u gekwalificeerde, ervaren trainers in alle disciplines, zoals u dit mag verwachten van een moderne sportschool aan het Leidseplein. Ons team van staat voor u klaar met alle workouts zoals:

  • Hardlopen
  • Krachttraining
  • Bootcamp training
  • Cross fit
  • (Kick)Boksen
  • Plyometrische training
  • Pilates
  • Spinning
  •  (Hatha) Yoga

Sportschool buiten bij het Leidseplein

Dankzij de gunstige ligging van onze sportschool tussen het Leidseplein en het Vondelpark in geven wij onze lessen en begeleiding ook vaak in de buitenlucht. Met kleine groepen tussen de twee tot acht personen verzorgen wij dan leuke, prettige en robuuste trainingen,midden in de inspirerende sfeer van het historische Vondelpark.